UAB „Anreka“ - tai vieta, kur rasite savo svajonių naują būstą!

Dirbame Jums jau nuo 1996 metų, tad ilgaamžė patirtis NT rinkoje, konkurencinės kainos, ekonomiški ir išmanūs sprendimai - tai, dėl ko esame viena lyderiaujančių įmonių šalyje.

 

Mūsų portfolio sudaro 15 įgyvendintų gyvenamųjų namų projektų (kas sieka per 25 daugiabučių!), ko pasekoje net 6 metus esame tarp stipriausių Lietuvoje. Pas mus pardavimui ar nuomai rasite naujos statybos butus, komercines patalpas, parkingus, sandėliukus.

 

Mūsų darbuotojų profesionalumas, aukšta darbo kultūra ir ilgametė patirtis garantuoja, kad Jūsų pasirinkimas bus tinkamas ir jo vertė nuolat augs, nes vienas svarbiausių mūsų darbo uždavinių – ne tik aukšta statybos darbų kokybė bei modernių technologijų diegimas, bet ir suminė butų bei visos gyvenamosios aplinkos kokybė.

 

Visuose mūsų statomuose objektuose įrengiama autonominė šildymo apskaita, apdailai bei vidaus įrangai naudojamos šiuolaikiškos bei kokybiškos medžiagos, visiškai sutvarkoma aplinka.

 

Užsiimame šiomis veiklos sritimis:

  • investicijų į NT valdymu, parenkant žemės sklypus NT plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus;
  • projektavimo darbų organizavimu bei jų vykdymo kontrole, įvairių derinimų bei leidimų gavimu, objektų pridavimo organizavimu;
  • butų ir negyvenamų patalpų bei apdailos darbų pardavimu.

 

Nuolat plečiame teikiamų paslaugų spektrą, todėl kreipdamiesi į mus - galite pasikonsultuoti įvairiais klausimais, susijusiais su nekilnojamojo turto įsigijimu, valdymu, statyba.

 

Bendrovės specialistai, atsižvelgdami į rinkos situaciją bei prognozuodami būsimus klientų poreikius yra parengę bei rengia nemažai projektų, kurie įgyvendinami skirtingose Vilniaus vietose.

 

 

“Naujas būstas - prieinamas kiekvienam" principu besivadovaujantis,

Direktorius Romualdas Pušinaitis

Jūsų vardas(*):
Komentaras(*):